درباره‌ی استودیو “دوتامون”

ببینید چطور “دوتامون” با عشق کار می‌کند

دوتامون“، با هدف یادآوری زیبایی‌های زندگی و ثبت مهم‌ترین لحظاتی که در زندگی ۱ بارمون رخ می‌ده در شهریور ماه سال ۱۳۹۸ شروع به‌کار کرد. در راستای این هدف در بدو تاسیس محصول قاب‌آسمان رو به عنوان اولین محصولمون عرضه کردیم. ما دلمون می‌خواد برای دادن هدیه‌ای موندگار و خاص به آدم‌های خاص زندگیتون همراهتون باشیم و تو مرور لحظه‌های خاص و خوشحال کننده‌ی زندگیتون سهیم باشیم.

ما دلمون می‌خواد همه خوشحال خوب مهربون خلاق عاشق باشن

صدای شما مثلِ اثر انگشت شما مشخصه‌ی خاص و منحصر به فرد شماست. نحوه‌ی چینش ستاره‌های آسمون شب هم تو هر سال، ماه، روز و حتی هر ساعتی منحصر به فرده! یعنی دیگه مثله اون تکرار نمیشه. همون یک بار بوده! ما برای شما لحظه‌های خاص ، صدای خاص، تصویر آدم‌های خاص و… زندگیتون رو تو قالب‌های مختلف محصولاتمون ثبت می‌کنیم. اگه درست نگاه کنید می‌بینید که تو محصولاتمون بارکدی وجود داره که با اسکن کردنش توسط گوشی های تلفن همراهتون می تونید صدا ، تصویر و محتوای محصول خودتون رو ببینید و بشنوید. ما با استفاده از توانایی‌ها و امکاناتمون جهت طراحی و تولید هدیه‌های سازمانی و غیر سازمانی همراه شماییم.

  • طراحی اختصاصی
  • نوآوری و خلاقیت
  • Qrکد اختصاصی
  • ماندگار و جذاب

قابلیت‌های اصلی

عناصر خلاقانه

لطفا بشینید و انتخاب کنید. ما در کنار شما هدیه‌هایی خاص رو برای آدم‌های خاص زندگیتون در خلاقانه‌ترین و مدرترین حالت ممکن طراحی می‌کنیم تا اون رو تو زمان و مکانِ خاصِ مورد نظر خودتون هدیه بدید.

تنوع محصولات

می‌تونید با مراجعه به بخش محصولات استودیو دوتامون، با توجه به سلیقتون سفارش خودتون رو شخصی سازی کنید و درست همون چیزی رو سفارش بدید که منحصربه‌فرد خودتونِ و دلتون‌ می‌خواد باهاش لحظه‌هاتون رو موندگار کنید.

دسترسی آسان

طراحی و تولید محصولات خاص مورد نظرتون رو به ما بسپورید. بعدش فقط کافیه به اینترنت دسترسی داشته باشید، تا بتونید تصویر محصولتون رو ببینید و صدای منحصربه‌فردتون رو بشنوید و در کنار مخاطب خاصتوم با هم ازش لذت ببرید.

۰

دسته‌بندی محصولات

۰

مشتری راضی

۰

پروژه انجام شده

۰

عمر باقی‌ است