پرسش‌های متداول

برخی از پرسش‌های شما

استودیو دوتامون محلی برای ماندگار کردن مهم‌ترین لحظات زندگی شماست.

کار ما این هستش که در قالب‌های مختلف محصولاتمون برای شما مهم‌ترین لحظاتتون رو در خلاقانه‌ترین شکل ممکن ثبت و موندگار کنیم و شما بتونید در هر جایی و هر زمانی که خواستید اون لحظه‌های مهم زندگی رو ببینید و بشنوید و مرور کنید.

این بستگی به خودتون داره که به کدوم بخش از زندگیتون اهمیت بیشتری می‌دید.

هر اتفاقی می‌تونه برای شما خاص باشه! مثلا از صدای قدم زدن زیر بارون در کنار کسی که بهش دل بستید، یا تصویر قاب آسمون وقتی که برای اولین بار عاشق شدید! شنیدن صدای تیپدن قلب فرزندتون برای اولین بار و یا حتی قاب صدایی که برای اولین بار یه نفر تو تمام عمرتون بهتون گفته دوستت دارم، همه‌ی اینا و خیلی چیزای دیگه می‌تونه یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگی باشه که ارزش جاودانه شدن رو داره.

تا اون جایی که شما دوست داشته باشید.

شما می‌تونید جمله‌های دلخواه خودتون رو روی محصولات ثبت کنید، هر صدایی که دوست داشته باشید رو! هر عکسی که دلتون بخواد رو! در هر زمان و مکان و ساعتی که بخواید قاب آسمونتون رو داشته باشید و… تمامش به خودتون بستگی داره.

خیلی راحت می‌تونید با استفاده از گوشیتون این کار رو انجام بدید.

بسته به نوع سیستم عامل گوشیتون در پیش روی شما ۲ راه وجود داره، که اگر گوشیتون اندروید باشه می‌تویند با استفاده از اپلیکیشن QR reader اسکن کد مخصوص به خودتون را انجام بدید. اگر این اپلیکیشن روی گوشیتون نصب نیست، می‌تونید به بخش دانلود نرم‌افزار سایت خودمون مراجعه کنید و یا از کافه بازار و یا هر اپ‌استور دیگه اون رو دانلود کنید. اما اگر گوشیتون آیفون باشه به راحتی می‌تونید اپلیکیشن camera گوشی رو باز کنید و با گرفتنش روی qr کدتون اون رو اسکن کنید.

در جواب این سوال باید بگیم خیر.

ما فروش حضوری نداریم، اما تمام تلاش خودمون رو انجام می‌دیم که شما هیچ کمبودی رو احساس نکنید و سفارشتون رو جوری دریافت کنید که انگار درست موقع طراحی و ساختش کنار ما نشسته بودید. پس با خیال راحت تو خونتون بشینید و منتظر دریافت محصول سفارشی خودتون باشید.

بستگی به این داره که شما بخواید سفارشتون رو در کدوم شهر تحویل بگیرید.

اگر سفارش شما مربوط به شهر تهران باشه با هماهنگی شما و با استفاده از سامانه‌هایی مثل الوپیک، اسنپ‌باکس و یا… این کار انجام میشه و اگر شهری غیر از تهران مقصد محصولات استودیو دوتامون باشه با استفاده از پست و یا تیپاکس این کار انجام میشه.

اگر در شهر تهران هستید ۳ الی ۴ روز کاری زمان می‌بره.

اگر در شهری به غیر از تهران هستید ۵ تا ۷ روز کاری زمان می‌بره تا سفارشاتتون به دستتون برسه.

هزینه‌ی ارسال در شهر تهران طبق محاسبه‌ی سامانه‌های هوشمند اسنپ‌باکس، الوپیک یا… انجام می‌شه که شما خودتون به سفیر پیک پرداخت می‌کنید و اگر شهری به غیر از تهران باشید، هزینه‌ی ارسال پست پیشتاز ۱۵۰۰۰ تومن ، اگر هم تیپاکس باشه ۳۰۰۰۰ تومن هستش.

نگران نباشید، ما قبل از اینکه سفارشتون رو تولید کنید، فایل پیش‌نمایش رو براتون ارسال می‌کنیم تا مطمئن باشید به آدم‌های درستی اعتماد کردید.