قوانین و مقررات

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “استودیو دوتامون” و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد. لطفا با اسکرول به پایین و یا کلیک بر روی عناوین بالا، صفحات را مشاهده و متن قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید.

قوانین و مقررات

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “استودیو دوتامون” بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و رعایت تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. خدمات و محتویات این سایت، صرفاً براى استفاده‌ی غیر تجارى شما عرضه شده است، بنابراین هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از محتویات سایت جهت مقاصد تجارى خود استفاده نمایید، لازم است از قبل، موضوع را به ما اطلاع دهید. لازم به ذکر است فروشگاه اینترنتی “استودیو دوتامون” هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از اختیارات مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

فروش و تحویل سفارش

مشتریان استودیو دوتامون باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. در صورتی که “استودیو دوتامون ”  به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره‌ی یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال کالا خواهد بود.

شرایط برگشت کالا

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا از طریق تماس با ما و یا ایمیل [email protected] به واحد ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از ۲۴ ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست. عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تماس با ما و یا ایمیل [email protected] به واحد ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه‌ای مجددا برای شما ارسال شود. بدیهی است عدم اطلاع رسانی پس از ۲۴ ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.

بازگشت به صفحه‌ی اصلی